Branding2022-06-13T09:01:52+02:00
Strona główna » Branding

Branding

W Polskiej Grupie Reklamowej od kilkunastu lat zajmujemy się brandingiem i kreacją wizualną dla rozmaitych branży. Współpracują z nami ogólnoświatowe marki, ale i lokalni przedsiębiorcy. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, aby zawsze w 100% sprostać ich oczekiwaniom.

Branding stacji paliw

Branding stacji paliw to jedna z naszych specjalności. Dzięki umiejętnościom naszych projektantów i grafików tworzymy estetyczne i skuteczne komponenty identyfikacji wizualnej marki. Pracujemy dla wielkich grup paliwowych, ale też lokalnych przedsiębiorców. Warto dodać, że stawiamy na dobór niezawodnych materiałów, dlatego nasze realizacje są niezwykle trwałe. Stacje, które poddajemy brandingowi, opatrzone są rozwiązaniami, które charakteryzują się wysoką odpornością na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych. Dzięki czemu instalowane przez nas tablice, napisy, pylony i totemy reklamowe wychodzą zwycięsko ze starcia z wilgocią, deszczem, zmiennymi temperaturami oraz promieniowaniem UV. Są również odporne na działanie silnych substancji chemicznych, co w wypadku stacji paliwowych może mieć niemałe znaczenia.

Jeśli planują Państwo branding stacji paliwowej, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy, że nasi specjaliści staną na wysokości zadania!

stacja paliw