Konstrukcje reklamowe – rusztowania

Konstrukcje reklamowe – rusztowania
Konstrukcje reklamowe – rusztowania2021-08-31T13:58:49+02:00

Nieustanne rozwijanie naszej firmy doprowadziło nas do miejsca, w którym możemy poszczycić się prowadzeniem jednego z największych parków maszynowych w Małopolsce. Nie opieramy się jedynie na usługach poligraficznych – dbamy o możliwość wykonania pełnych realizacji, dlatego w ostatnich latach zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty możliwości wynajęcia konstrukcji reklamowych, takich jak rusztowania, stelaże do billboardów, czy tablice reklamowe.

Możemy poszczycić się również doskonale rozwiniętymi rozwiązaniami logistycznymi, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować transport naszych produktów na terenie całego kraju.

Sprzedaż konstrukcji reklamowych i rusztowań

Zajmujemy się sprzedażą konstrukcji reklamowych i rusztowań występujących w zróżnicowanych formach i rozmiarach. Posiadamy konstrukcje reklamowe jednostronne, dwustronne, stojące oraz wiszące. Istnieje możliwość dopasowania konstrukcji do wykonanego u nas materiału reklamowego.

Rusztowania reklamowe

Przede wszystkim zajmujemy się dystrybucją rusztowań reklamowych wykonanych z solidnych produktów umożliwiających eksponowanie materiałów promocyjnych bez obawy o porywisty wiatr, czy silne opady deszczu i gradu. Stosujemy konstrukcje o różnych gabarytach dopasowane do wymiarów zadeklarowanych przez Klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów zlecenia. Informujemy, że dojeżdżamy na terenie całej Polski.