Reklama outdoorowa

Reklama outdoorowa
Reklama outdoorowa2023-05-19T12:16:14+02:00

Jesteśmy doświadczonym specjalistą w zakresie projektowania i produkcji reklamy outdoorowej. Reklama zewnętrzna to szeroki zbiór rozwiązań, których wspólnym mianownikiem jest miejsce ekspozycji, czyli szeroko pojęty plener. Reklama outdoorowa sprawdza się w mieście, czy to na elewacjach budynków, czy specjalnie skonstruowanych rusztowaniach reklamowych, czy wreszcie billboardach lub nośnikach typu citylight. Reklama zewnętrzna zdaje również egzamin poza terenem zabudowanym, by wspomnieć ruchliwe trasy oraz tereny otaczające węzły komunikacyjne.

Jeśli potrzebują Państwo porady oraz wsparcia w zakresie doboru najskuteczniejszych rozwiązań z rezerwuaru reklamy outdoorowej, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowcy wskażą metody, które najlepiej sprawdzą się w określonych warunkach i w kontekście branży, w jakiej Państwo działają. Dla najemców przestrzeni biurowej i handlowej możemy na przykład zaprojektować i wyprodukować totemy i pylony reklamowe, zaś właściciele punktów handlowych, gastronomicznych lub usługowych będą na pewno zadowoleni ze skuteczności ekspozytorów świetlnych doskonale wpasowujących się w charakter ich działalności.

Cechą wspólną wszystkich rozwiązań z zakresu reklamy outdoorowej, jaką przygotowaliśmy, jest solidne wykonanie. To materiały o wysokiej estetyce i odporności na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.