Druk wielkoformatowy2022-06-13T09:03:34+02:00
Strona główna » Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy 

W ramach działalności agencji Polskiej Grupy Reklamowej prowadzimy drukarnię wielkoformatową od blisko 20 lat. Wykonujemy druk bannerów reklamowych bezpośrednio w siedzibie naszej firmy znajdującej się nieopodal Tarnowa. Proponujemy druki w różnych wariantach:

  • frontlite – to najbardziej uniwersalny materiał banerowy, w głównej mierze wykorzystywany do standardowych zastosowań reklamowych na budynkach, płotach, czy konstrukcjach;
  • blockout – rodzaj banera wzbogacony o czarną, nylonowo-poliestrową przekładkę, dzięki której nie dochodzi do przepuszczania światła;
  • backlit – to opcja przepuszczająca światło, doskonała do wielkoformatowych kasetonów zewnętrznych;
  • siatkamesh – to materiał wysoce odporny na działanie wiatru ze względu na swoją przepuszczalną budowę – nie stawia oporu podczas zamieci, a w efekcie jest odporny na rozdarcia.

Druk bannerów reklamowych w uniwersalnej drukarni wielkoformatowej

Łącząc wszechstronne doświadczenie z zapleczem sprzętowym, stworzyliśmy uniwersalną drukarnię wielkoformatową, w ramach której produkujemy materiały reklamowe z użyciem ekologicznego druku UV lub druku solwentowego.

Wielkoformatowe bannery reklamowe pozwolą na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki wśród potencjalnych klientów. W Polskiej Grupie Reklamowej zajmujemy się nie tylko drukiem banerów i bilbordów reklamowych. Pomagamy w wyborze najlepszej metody wydruku, dzielimy się wiedzą z zakresu poligrafii, a także zajmujemy się optymalizacją kosztów i dostosowaniem oferty do możliwości finansowych Klienta.

Dlaczego warto wybrać naszą drukarnię wielkoformatową?

Już nie musisz zastanawiać się, którą drukarnię wielkoformatową wybrać. Przede wszystkim jesteśmy obecni na rynku od lat, co pozwoliło nam ugruntować naszą pozycję na rynku producentów reklam, a w codziennej pracy wspierają nas technologie i sprzęt najwyższej klasy. Bezustannie poszerzamy nasze kompetencje. Wiemy, jak dynamiczny jest rynek reklamy, dlatego trzymamy rękę na pulsie, śledząc najnowsze trendy i przyglądając się najmodniejszym rozwiązaniom. Polska Grupa Reklamowa to nie tylko drukarnia wielkoformatowa, zamówisz u nas między innymi wizualizacje produktowe 3D, reklamy w formie przestrzennej i wiele innych usług.

Oferta, którą przygotowaliśmy, kierujemy zarówno do małych przedsiębiorców, którzy prowadzą rodzinne biznesy, jak i dużych podmiotów, które zasięgiem oddziaływania obejmują cały kraj. Nasze usługi oferujemy też osobom prywatnym, które w oparciu o dostarczane przez nas technologie chciałyby oryginalnie zaaranżować przestrzeń, czy zamówić niecodzienny upominek dla bliskich lub znajomych. Nasze realizacje to z jednej strony małe i kameralne gadżety, z drugiej zaś nośniki zewnętrzne o wielkich formatach.

Możesz mieć pewność, że Twoja marka i Twój biznes są w dobrych rękach, a działania promocyjne, które nam zlecasz, w niczym nie ustępują krokom, jakie podejmuje Twoja konkurencja, czy to w Polsce, czy za granicą.

  • billboard oknoplast
  • billboard olmiks
  • reklama na oknach