Totemy i pylony reklamowe

Totemy i pylony reklamowe
Totemy i pylony reklamowe2021-11-23T15:21:55+01:00

Pośród licznych nośników informacji, jakie znajdą Państwo w naszym asortymencie, oferujemy też totemy i pylony reklamowe. Totemy i pylony doskonale sprawdzają się zarówno na otwartej przestrzeni, jak i pod dachem – na przykład w centrach handlowych, muzeach lub galeriach sztuki. Popularnym sposobem wykorzystania totemów reklamowych jest wyszczególnienie konkretnych najemców, gdy mamy do czynienia z większymi obiektami handlowymi lub reklamowymi. Pylony sprawdzają się także jako skuteczne „witacze”, które można umieścić przy bramie wjazdowej na teren zakładu, sklepu, czy punktu usługowego. Warto również dodać, że w ramach popularnego dziś marketingu miejsc po totemy i pylony reklamowe coraz częściej sięgają miasta i gminy, zachęcające tym sposobem do poznania największych atrakcji, które leżą na ich obszarze.

Totemy i pylony reklamowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie, cechują się nienaganną formą oraz dużą wytrzymałością. Ta pierwsza jest zasługą naszych projektantów i grafików, którzy potrafią doskonale wpasować nośnik w zastany kontekst, tworząc atrakcyjną wizualnie całość. Jeśli chodzi o odporność na zniszczenia, sięgamy po sprawdzone materiały o imponującej żywotności. Nasze pylony cechują się zatem wytrzymałością w starcie z deszczem, wilgocią, zmiennymi temperaturami, wiatrem, czy promieniowaniem UV. Warto dodać, ze realizujemy kompleksowe działania w obszarze reklamy zewnętrznej, dlatego obok totemów i pylonów oferujemy też podświetlane litery 3D oraz inne skuteczne rozwiązania z szeroko pojętego outdooru.

Jesteśmy otwarci na projekty wymagające i oryginalne. Te sprawiają nam najwięcej frajdy. Jeśli poszukują Państwo specjalistów w tym zakresie, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami! Jesteśmy do Waszej dyspozycji w Tarnowie i okolicach, ale zasięgiem działania obejmujemy nie tylko region, a cały kraj.