O nas2022-06-13T08:52:49+02:00
Strona główna » O nas

O nas

Istniejemy na rynku reklamowym prawie 20 lat. Przez ten czas osiągnęliśmy pełną dojrzałość i stabilizację stawiając na jakość, dobrą organizację i współpracę.

Początkowo nasza działalność koncentrowała się na projektowaniu i realizacji druku wielkoformatowego oraz oznakowaniu flot korporacyjnych. Od 2004 roku szybki rozwój firmy podyktowany chęcią rozwoju oraz realizacją licznych kontraktów krajowych i zagranicznych otworzył przed nami nowe perspektywy i pozwolił na rozbudowę profilu działalności o kolejne usługi.

Obecnie posiadamy świetnie rozwiniętą logistykę i transport na terenie całego kraju. Potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu, nie ograniczamy się tylko do druku, który jest zaledwie jednym z etapów danego projektu.

Od 2010 zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników związanych bezpośrednio z branżą reklamową, produkcyjną i usługową od wielu lat. W związku z naszym rozwojem ich liczba nadal sukcesywnie wzrasta.

To właśnie nasi pracownicy, ich zaangażowanie, kompetencje, są naszym potencjałem rozwojowym, którego wartość systematycznie podnosimy stawiając przed nimi coraz to ambitniejsze projekty.

Nasze podstawowe atuty to:

  • wysoka jakość
  • atrakcyjna cena
  • dogodne terminy usług
  • własne studio graficzne
  • wieloletnie gwarancje

Dzięki konsekwentnej realizacji naszych planów, obecnie dysponujemy jednym z największych parków maszynowych w Małopolsce, ciągle go rozbudowując i dzięki temu od lat skutecznie realizujemy projekty dla największych przedsiębiorstw i agencji reklamowych w Polsce jak i za granicą.

Aby sprostać oczekiwaniom rynku oraz wymaganiom klientów pracujemy na najwyższej klasy maszynach. Wykonujemy powierzone nam zadania z ogromną dbałością o szczegóły.

W codziennej pracy zwracamy szczególną uwagę na zrozumienie klienta, jego potrzeb i w odpowiedzi na jego oczekiwania związane z produktem proponujemy najczęściej kilka wariantów rozwiązań.

Dotychczasowa polityka firmy gwarantuje, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Odbiorcom realizację zleceń na najwyższym poziomie przy zoptymalizowanych kosztach.

W codziennych działaniach charakteryzuje nas nie tylko profesjonalizm najwyższej próby, ale też odwaga oraz gotowość podejmowania wyzwań. Jeśli więc poszukują Państwo partnerów skłonnych podjąć się nawet najbardziej oryginalnych zadań, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Doskonale rozumiemy, że pomysłowość połączoną z odwagą to silna waluta w naszej branży. Właśnie dlatego nasze realizacje cechują się doskonałą estetyką oraz jeszcze lepszą skutecznością.

Pozostajemy otwarci na Państwa pomysły i tak naprawdę staramy się, by klient stał się jednym z członków naszego zespołu. Kierujemy się przede wszystkim preferencjami zleceniodawców, choć należy podkreślić, że nie brak nam zdecydowania, gdy trzeba odradzić kroki, które mogłyby być mało skuteczne lub nawet szkodliwe dla interesów naszych klientów. Każdą pracę rozpoczynamy intensywnym spotkaniem koncepcyjnym, na którym wymieniamy myśli, skojarzenia i wizje. Dzięki elektryzującej atmosferze tworzymy jakość, która broni się przez długie lata.