Wizualizacje produktowe 3D2021-08-31T15:02:36+02:00

Wizualizacje produktowe 3D

Wizualizacje produktowe 3D są świetnym narzędziem wykorzystywanym we wszystkich fazach życia projektów – od prac koncepcyjnych nad produktem, przez jego prototypowanie na promocji i marketingu kończąc.

Realizacje wizualizacji reklamowych

Pracę przy wizualizacjach produktowych 3D rozpoczynamy od stworzenia bryły przestrzennego modelu, a następnie nadaniu mu odpowiednich barw i faktur, aby finalnie produkt wyglądał realistycznie. Produkcja reklam , dzięki wykorzystaniu trójwymiarowych modeli oraz nieograniczonej jakości cyfrowej, pozwala na prezentację prototypów w ich rzeczywistym wyglądzie, kształcie i z każdej strony. Render produktowy to niewątpliwie najatrakcyjniejsza forma prezentacji dowolnego towaru.

Ponadto korzystanie z trójwymiarowych wizualizacji produktowych pozwala na wprowadzenie zmian na każdym etapie tworzenia. W trakcie realizacji zamówienia utrzymujemy stały kontakt z Klientem i na sukcesywnie wprowadzamy ewentualne zmiany.

Przygotowanie wizualizacji produktowych polega na stworzeniu bryły przestrzennego modelu produktu, nadaniu mu odpowiednich kolorów i faktur powierzchni aby finalnie produkt wyglądał jak prawdziwy. Modele 3d produktów możemy tworzyć na podstawie zdjęć istniejących produktów, na bazie rysunków technicznych lub szkiców pozwalających odwzorować prawidłowo wygląd danego obiektu ze wszystkich stron.

Przewagą wizualizacji produktów nad tradycyjną sesją zdjęciową jest możliwość tworzenia widoków w dowolnej niczym nie ograniczonej jakości cyfrowej, prezentacji produktów w różnych stron, w odmianach kolorystycznych, materiałowych lub prezentacja np. w przekroju.

Na podstawie jedynie szkicu lub rysunku możemy przygotować wizualizacje prezentacyjne pokazujące każdy nawet nierealny do wykonania w rzeczywistości pomysł istniejący tylko w wyobraźni. Wizualizacja 3d pozwala ponadto na wprowadzanie zmian do projektowanych obiektów na każdym z etapów tworzenia.

  • wizualizacje 3d
  • samochodzik z przyczepa
  • mercedes
error: Content is protected !!