Druk bannerów reklamowych

Druk bannerów reklamowych
Druk bannerów reklamowych2021-08-31T14:09:19+02:00

Wykonujemy druk bannerów reklamowych bezpośrednio w siedzibie naszej firmy znajdującej się nieopodal Tarnowa. Proponujemy druki w różnych wariantach:

  • frontlite – to najbardziej uniwersalny materiał banerowy, w głównej mierze wykorzystywany do standardowych zastosowań reklamowych na budynkach, płotach, czy konstrukcjach;
  • blockout – rodzaj banera wzbogacony o czarną, nylonowo-poliestrową przekładkę, dzięki której nie dochodzi do przepuszczania światła;
  • backlit – to opcja przepuszczająca światło, doskonała do wielkoformatowych kasetonów zewnętrznych;
  • siatkamesh – to materiał wysoce odporny na działanie wiatru ze względu na swoją przepuszczalną budowę – nie stawia oporu podczas zamieci, a w efekcie jest odporny na rozdarcia.

W przypadku druku wielkoformatowych banerów reklamowych najczęściej wykorzystujemy zalety płynące z użycia druku solwentowego, z racji na jego wysoką odporność na negatywne działanie wszelkich czynników zewnętrznych.

Druk bannerów reklamowych w praktyce

Wielkoformatowe bannery reklamowe pozwolą na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki wśród potencjalnych klientów. W Polskiej Grupie Reklamowej zajmujemy się nie tylko drukiem banerów i bilbordów reklamowych. Co ważne – pomagamy w wyborze najlepszej metody wydruku, dzielimy się wiedzą z zakresu poligrafii, a także zajmujemy się optymalizacją kosztów i dostosowaniem oferty do możliwości finansowych Klienta.