Druk banerów reklamowych w Tarnowie

Druk banerów reklamowych w Tarnowie
Druk banerów reklamowych w Tarnowie2023-05-19T12:03:21+02:00

Wykonujemy druk bannerów reklamowych w Tarnowie. To proces produkcji dużych, wizualnych nośników reklamowych, które są zwykle umieszczane na zewnątrz budynków, przy ulicach lub na specjalnych wydarzeniach, takich jak koncerty, festiwale, spotkania autorskie czy spektakle. Banery reklamowe są wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, takich jak PVC, winyl czy siatka mesh. W efekcie możliwe jest wykorzystywanie ich w dowolnych warunkach pogodowych. Mogą okazać się pomocne w trakcie rebrandingu i kreacji wizualnej firmy, w celu poszerzenia świadomości wśród konsumentów.

Proponujemy druki w różnych wariantach:

  • frontlite – to najbardziej uniwersalny materiał banerowy, w głównej mierze wykorzystywany do standardowych zastosowań reklamowych na budynkach, płotach czy konstrukcjach;
  • blockout – rodzaj banera wzbogacony o czarną, nylonowo-poliestrową przekładkę, dzięki której nie dochodzi do przepuszczania światła;
  • backlit – to opcja przepuszczająca światło, doskonała do wielkoformatowych kasetonów zewnętrznych;
  • siatkamesh – to materiał wysoce odporny na działanie wiatru ze względu na swoją przepuszczalną budowę – nie stawia oporu podczas zamieci, a w efekcie jest odporny na rozdarcia.

W przypadku druku wielkoformatowych banerów reklamowych najczęściej wykorzystujemy zalety płynące z użycia druku solwentowego, z racji na jego wysoką odporność na negatywne działanie wszelkich czynników zewnętrznych, w tym także atmosferycznych.

Druk bannerów reklamowych w praktyce

Wielkoformatowe bannery reklamowe pozwolą na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki wśród potencjalnych klientów. W Polskiej Grupie Reklamowej zajmujemy się nie tylko drukiem banerów i bilbordów reklamowych, ale również pomagamy w wyborze najlepszej metody wydruku, dzielimy się wiedzą z zakresu poligrafii, a także zajmujemy się optymalizacją kosztów i dostosowaniem oferty do możliwości finansowych Klienta. Przeprowadzamy także rebrandingi firm z każdej branży!