Rusztowania i konstrukcje reklamowe

Rusztowania i konstrukcje reklamowe
Rusztowania i konstrukcje reklamowe2021-11-23T15:40:57+01:00

Świadczymy usługi z zakresu projektowania i budowy rusztowań oraz konstrukcji reklamowych. Rozwiązania tego typu znajdują szerokie zastosowanie zarówno w powszechnym, codziennym obiegu reklamowym, jak i przy okazji okolicznościowych imprez oraz wydarzeń cyklicznych. Rusztowania opatrzone reklamą mogą na przykład pokrywać elewacje budynków, które właśnie są remontowane. Ten sposób promocji sprawdza się w wypadku konserwacji znanych zabytków, gdzie obok zarysu wyobrażającego kształt zakrytej budowli mogą pojawić się logotypy mecenasów prac restauracyjnych. Rusztowania i konstrukcje reklamowe zdają również egzamin przy drogach szybkie ruchu i autostradach, ale też podczas festiwali, koncertów oraz innych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Oferujemy konstrukcje o zróżnicowanym kształcie i wielkości. Nie ma zatem znaczenia, czy potrzebują Państwo mniejszego ekspozytora, czy rusztowania, które pokryje ścianę pokaźnej budowli. Nasze konstrukcje powstają jedynie z materiałów najwyższej jakości, a także pod okiem doświadczonych projektantów, którzy zwracają uwagę nie tylko na ich skuteczność oraz walory estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczeństwo osób, które będą przebywać w zasięgu konstrukcji. Oprócz wspomnianych już rusztowań oferujemy również inne nośniki reklamy outdoorowej.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia specjalistów z zakresy projektowania i budowy rusztowań oraz konstrukcji reklamowych, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Budujemy rusztowania typowe, ale też konstrukcje bardziej oryginalne i wymagające szerszych kwalifikacji.