KIM JESTEŚMY

KIM JESTEŚMY
KIM JESTEŚMY2018-09-05T11:02:19+02:00

Od początku 2001r. specjalizujemy się w produkcji reklam na potrzeby rynku outdoorowego – od fazy projektowej aż po produkt końcowy.

Istniejemy na rynku reklamowym 11 lat. Od tamtego czasu osiągnęliśmy pełną dojrzałość i stabilizację stawiając na jakość, dobrą organizację
i współpracę.

Początkowo nasza działalność koncentrowała się na projektowaniu i realizacji druku wielkoformatowego oraz oznakowaniu flot korporacyjnych. Od 2004 roku szybki rozwój firmy podyktowany chęcią rozwoju oraz realizacją licznych kontraktów krajowych i zagranicznych otworzył przed nami nowe perspektywy i pozwolił na rozbudowę profilu działalności o kolejne usługi.

Obecnie posiadamy świetnie rozwiniętą logistykę i transport na terenie całego kraju. Potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu, nie ograniczamy się tylko do druku, który jest zaledwie jednym z etapów danego projektu.

Od 2010 zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników związanych bezpośrednio z branżą reklamową, produkcyjną i usługową od wielu lat. W związku
z naszym rozwojem ich liczba nadal sukcesywnie wzrasta. To właśnie nasi pracownicy, ich zaangażowanie, kompetencje, są naszym potencjałem rozwojowym, którego wartość systematycznie podnosimy stawiając przed nimi coraz to ambitniejsze projekty.

Dzięki konsekwentnej realizacji naszych planów, obecnie dysponujemy jednym z największych parków maszynowych w Małopolsce, ciągle go rozbudowując i dzięki temu od lat skutecznie realizujemy projekty dla największych przedsiębiorstw i agencji reklamowych w Polsce jak i za granicą. Aby sprostać oczekiwaniom rynku oraz wymaganiom klientów pracujemy na najwyższej klasy maszynach. Pracujemy 24 godziny na dobę, wykonując powierzone nam zadania z ogromną dbałością o szczegóły.

W codziennej pracy zwracamy szczególną uwagę na zrozumienie klienta, jego potrzeb i w odpowiedzi na jego oczekiwania związane z produktem proponujemy najczęściej kilka wariantów rozwiązań.

Dotychczasowa polityka firmy gwarantuje, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Odbiorcom realizację zleceń na najwyższym poziomie przy zoptymalizowanych kosztach.